Заправка картриджів

На перший погляд заправка картриджа не важка задача. Тому в нас і є безліч компаній і не відомих людей які можуть заправити Вам картридж (особливо їх стало багато під час кризи). Однак спеціалізованих сервісних центрів, які мають повний обсяг обладнання, кваліфікованих спеціалістів та технологічний процес заправки і можуть нести відповідальність за свою роботу серед них не так вже й багато. 

Катрідж є високотехнологічним закінченим продуктом виробників друкуючих пристроїв. Він складаеться більш ніж з десятка вузлів, які можуть вийти з ладу або потребувати певних операцій по догляду за ними. Тому виробник гарантує роботу картриджу лише один цикл. Виробники постійно ведуть боротьбу з заправками картриджів ставлячи на свої вироби чіпи і погіршуючи конструкції для ускладненя чи внеможливлення подальшого використання. Тому не всі заправники можуть гарантованно якістно виконати роботу. Не виконання певних операцій (чи виконання їх не вповній мірі), використання несумісних витратних матеріалів може призвезти до виходу зладу картриджа чи принтера.

Економте свої кошти разом з нами!

Компанія ПМП «Діадема» займається заправкою картриджів з 1997 року. За цей час було напрацьовано багато технічних засобів та практичних навичок. Завдяки цьому ми знаємо про заправку картриджів все, це дозволяє нам гарантувати належну якість та доступну ціну. Ми можемо стверджувати, що заправлений в нас картридж не завдасть шкоди принтеру, і не пошкодиться сам. Ви суттєво заощадити на відмові від закупівлі витратних матеріалів без втрати якості друку. 

 

Що ми робимо для того щоб заправка в нас була якістна

Ми створили сучасну лабораторію, постійно займаємось селекцією витратних матеріалів та вдосконалюємо технологічні процесі заправки, маємо кваліфікований персонал.

Знижки на заправки картриджів.

Якщо Ви хочете не дорого заправляти картриджі, то ми Вам запропонуємо систему знижок.

 

Повний прайс-лист.