Історія компанії

 Приватне мале підприємство «Діадема» засновано в 1993 році. Компанія нараховувала чотири працівника і займалась продажем комп’ютерної  техніки та встановленням і продажем радіостанцій. За час, що минув, компанія перетворилась на лідера комп’ютерного ринку міста, не раз доводячи, що вона є стабільним діловим партнером. Завдяки висококваліфікованим інженерам компанія розробляє та впроваджує інформаційні проекти різної складності.

   З 1997 року на базі ПМП «Діадема» створено комп’ютерний сервісний центр, який за цей час получив визнання як у виробників техніки так і у клієнтів. На сьогоднішній день наш сервіс сертифікований і виконує як гарантійні так і післягарантійні ремонти таких брендів як: Acer, ASUS, MSI, F&D, Powercom, Konika-minolta, Chieftec, Termaltake та інші.

   Основою нашого успіху – команда класних спеціалістів: інженерів, консультантів, продавців. Ми постійно відслідковуємо нові пропозиції виробників і потреби наших клієнтів, завдяки чому ми постійно поповнюємо список наших послуг та сервісів. Ми пропонуємо весь спектр обладнання, послуг та сервісу в одному місці.  ПМП «Діадема» намагається бути як найближче до наших клієнтів, розуміючи їх потреби та надаючи збалансовану пропозицію. Ми задовольняємо потреби наших клієнтів починаючи від великих банків чи державних підприємств закінчуючи приватними підприємцями.

Структурні підрозділи

Відділ по роботі з корпоративними клієнтами – обслуговування юридичних осіб, продаж комп’ютерної та оргтехніки.

Сервісний центр комп’ютерних систем – ремонт системних блоків, налаштування комп’ютерних систем, аутсорсинг ІТ-спеціалістів .

Сервісний центр з ремонту друкуючих пристроїв – ремонт принтерів та копіювальної техніки.

Сервісний центр з обслуговування гарантійної техніки – гарантійне обслуговування техніки марок F&D, Luxeon, Logifox, Powerlogic, Powercom, Gemix.